[Ватутино]

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [Ватутино] » Фото / Видео » Хто з ватутінців бажає об`єднатися в фотоклуб озвіться!


Хто з ватутінців бажає об`єднатися в фотоклуб озвіться!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Якщо у Ватутіному є (авжеж є. не може не бути) любителі фотографувати, пропоную об,єднатися і створити фотоклуб.

0

2

Я бажаю. А що треба робити?
Взагалі шукаю людей, в яких творчі захоплення є не на останньому місці в житті. Маю цікаві пропозиції.

0

3

Перший відгук через дев,ять місяців... Що робити...? Напевне що треба щоби зібралась певна кількість осіб фотографів. Потім придумати назву і статут.  Тільки не слід фотоклуб плутати з фотогуртком! Ніхто нікого вчити не буде. Фотоклуб для спілкування і для обміну знаннями і вміннями. Що за пропозиціїї маєш?

0

4

Почекаємо...)
Щодо пропозицій, маю бажання проводити майстер-класи з сучасних технік рукоділля, декоративно-прикладного мистецтва, живопису для дітей і дорослих. Чи може це зацікавити ватутінців? Знаю, є у вашому місті, яке мені доречі дуже сподобалося, художня школа і 3 загальноосвітніх, в яких можна було б організувати гуртки.

Отредактировано lan (22-09-2011 20:23:37)

0

5

Гуртки марна трата часу. Гуртки -- це не по спрафжньому! Шо за рукоділля?! Ти взвгалі якої статі, жіночої? Загальноосвітніх шкіл ЧОТИРИ. +художня, +музична. Щоб судити про місто слід жити в ньому якийсь час, та не робити висновки з першого разу. Так, місто все в деревах і на рівному місті. Але в місті страшенне безробіття! І звідси усе виходить: злочинність, розлучння, "втрата мізків", молодь соромиться сврго міста і за можливості тікає з нього.

0

6

Он як... А мені поки що подобається (я з великого міста). Там багато чого "не по-справжньому" ) Ось і мої гуртки користувалися чималим попитом серед дітей та дорослих. Подивимось як тут буде, ну не можу ж я не запропонувати свої вміння, погодьтесь) Це така популярна зараз творчість як розпис скла, декупаж, виготовлення авторської біжутерії, валяння з бавовни, листівки ручної роботи і таке інше. Щоправда, усі ці вироби потім непогано продавалися у крамничках, що теж не в останню чергу заохочувало юних і дорослих майстрів. У Ватутіно з цим мабуть складно буде...

0

7

не говори

0


Вы здесь » [Ватутино] » Фото / Видео » Хто з ватутінців бажає об`єднатися в фотоклуб озвіться!